Canlı blogda güncel haberler ve arka plan bilgileri

Beykozlu

New member
canlıTüm gelişmeler

Ukrayna’nın birçok yerinde hava alarmı: Rus saldırısından sonra 25 kişi yaralandı

Ukraynalı askerler Bakhmut’ta bir caddenin karşısına geçiyor. Kiev’deki Genelkurmay Başkanlığı’na göre, Ukrayna silahlı kuvvetleri Paskalya Pazarından bu yana yaklaşık 60 Rus saldırısını savuşturdu ve ayrıca altı insansız hava aracını düşürdü.

© Kaynak: LIBKOS/AP/dpa

Rusya, Ukrayna’ya karşı savaşını sürdürüyor ve yakın zamanda savaşın sonu görünmüyor. Tüm gelişmeleri canlı blogumuzdan takip edin.

Ukrayna ve Rus birlikleri arasındaki çatışma şu anda esas olarak ülkenin kuzeydoğu ve güneydoğu bölgelerinde yoğunlaşıyor. Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelenskyj, Almanya’nın Leopard 2 ana muharebe tankları taahhüdünün ardından daha fazla silah teslimatı talep ediyor. Tüm güncel gelişmeler burada canlı blogda.

Reklamdan sonra devamını okuyun

Ukrayna’ya karşı savaş: Canlı blogdaki güncel gelişmeleri buradan takip edin

Önerilen Haber Amaçlı İçerik

Bu noktada harici içerik bulacaksınız Tickaroo GmbH, makaleyi tamamlayan. Tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Harici içeriği göster

Harici içeriğin bana gösterilmesine izin veriyorum. Bu, kişisel verilerin üçüncü taraf platformlara iletilmesini sağlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi gizlilik bildirimleri.

Kriz Radarı

Bültenimiz, her Çarşamba enerji krizi ve enflasyonla ilgili değerli ipuçları ve arka plan bilgileriyle size eşlik ediyor.

RND/fw/ka/ch/jst/AP/dpa